نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شوهر بیخیال

4837
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9780
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر بیخیال

من با همسرم 4 سال است که ازدواج کردم و همسرم 3 سال از من کوچکتر است . اون کار آزاد داره و اکثراً شبها 11 و 12 شب یا حتی دیرتر میرسه و من کارمند بانک هستم . من 2 سال پیش با وام بانکی خانه خریدم ولی بدون مشورت با همسرم، چون ترسیدم که مانع خرید خانه بشه ولی بعد از خریدن خونه بهش گفتم که باعث دعوای مکرر با هر موضوعی که بالاخره به این موضوع برمی گرده. از سوی دیگه هر وقت مشکل مالی برای اون پیش می آید به من فشار میاره که پول جور کنم و من هم از پس اندازم به اون می دم ولی میگم که از پدر یا خواهر یا همکارم میگیرم و از اون چک میگیرم . که الان حدود 20 میلیون پول بهش دادم که هنوز پولش را نداده چون نداره . ولی یه مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که من الان 32 سالم است و میخوام بچه دار بشم ولی اون قبلا قول داده بود که امسال اقدام میکنیم ولی امسال میگه که چون بدهی و قرض دارم فعلا نمیخوام، ولی من میترسم که کلا تمایل به داشتن بچه نداشته باشه چون برادرش که حدود 8 سال که ازدواج کرده و مشکل مالی آنچنانی نداره ولی هنوز نمیخواد بچه دار بشه ولی من دلیل واقعی آنها را نمیدونم . به هر حال با توجه با این مسائل خیلی وقتها با هم مشاجره میکنیم که به کتک کاری و فحش دادن ختم میشه . بعضی وقتها واقعا خسته میشم از زندگیم ولی چون خانواده سنتی هستم و پدر و مادر پیر و مریضی دارم و میترسم که طلاق ما باعث متلاشی شدن زندگی خواهرها و برادرم و مریضی بیشتر مادرم بشه . لطفا مرا راهنمایی کنید .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شوهر بیخیال

عزیزم وقتی در مورد ادامه زندگی با این شخص تردید دارید پس چرا میخوایت با تولد فرزند مشکل رو دوچندان کنید

بهتره در این مورد حضورا" مشاوره کنید ...

باید تمام جوانب رو بسنجید و در نظر بگیرید

به هر حال همین سنتی بودن خانواده ها گاهی عاملی برای این سختی ها میشه

تمام معایب و مزایای زندگی رو روی کاغذ بیارید تا ببینید کدوم سمت برای شما سنگینتره
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم بنرمن زن و شوهر نباید چیز پنهانی ازهمدیگه داشته باشن شما وقت میزاری میری سرکار از تفریح و استراحتت میزنی برای چی خوب برای بهتر شدن و پیشرفت زندگیت برای خودت پس دیگه نباید پول من پول تو داشته باشیم مردها غرور دارن نباید جوری باهاشون برخورد بشه که من دیگه مستقل شدم احتیاج به تو ندارم تازه دارم یه پولی هم بهت میدم نباید اینطور برخورد کنی مرد باید قدرت و اعتماد بنفسش حفظ بشه تازشم بزار مشکلت حل بشه با خودش بعد کم کم با نرمی درمورد بچه باهاش حرف بزن مطمئن باش با داد و بیداد و سرو صدا چیزی درست نمیشه موفق باشی

5. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9163
    تشکـر
    54
    تشکر شده 32 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر شمل خواهر گرامی

من با نظر دوستان موافقم البته فقط این نکته رو باید بگم

که در زندگی متاهلی زن و شوهر با هم باید ندار باشن. همسر شما

اگه داره اینهمه تا دیر وقت میمونه برای زندگی دو نفرتون هست. اینکه

شما سره کار هستید خیلی خوبه چون هم از لحاظ اجتماعی هم مالی برای

خودتون بهتره. همسر منم از صبح میره تا ساعت یازده شب و خیلی مشکل

بود برام اما از وقتی عضو این سایت شدم با راهنمایی ها و مشورتها الان خیلی

بهتره.بهتره به موضوعات به بعد دیگشون نگاه کنید مثلا اینکه تو میتونی کسی باشی

که پابپای شوهرت داری برای زتدگیتون زحمت میکشی.پس اگه پولی هم این وسط خرج

میشه برای زندگیتونه و نباید منتی سر شوهرت بزاری بهتره از در محبت وارد بشی به قوله

دوستان سیاست زنانه خرج کن من چیزایی که میگم رو انجام دادن و نتیجه گرفتم البته تحمل

و توکل رو از یاد نبر سعی کن تحت هیچ شرایط حرمتها بینتون از بین نره با همسرت حرف بزن

درد دلش رو گوش کن بدون هیچ قضاوتی بهش بفهمون در مواقع عصبانیت هیچ کاری به هم نداشته

باشید.شما یه انسان ازاد هستی و حق زندگی خوب رو داری اما هیچ چیزه زیبایی راحت بدست نمیاد

توکل کن تلاش کن. با همسرت حرف بزن و اخلاقه شوهرت رو بیشتر بشناس .

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نوا نمایش پست ها
    من با همسرم 4 سال است که ازدواج کردم و همسرم 3 سال از من کوچکتر است . اون کار آزاد داره و اکثراً شبها 11 و 12 شب یا حتی دیرتر میرسه و من کارمند بانک هستم . من 2 سال پیش با وام بانکی خانه خریدم ولی بدون مشورت با همسرم، چون ترسیدم که مانع خرید خانه بشه ولی بعد از خریدن خونه بهش گفتم که باعث دعوای مکرر با هر موضوعی که بالاخره به این موضوع برمی گرده. از سوی دیگه هر وقت مشکل مالی برای اون پیش می آید به من فشار میاره که پول جور کنم و من هم از پس اندازم به اون می دم ولی میگم که از پدر یا خواهر یا همکارم میگیرم و از اون چک میگیرم . که الان حدود 20 میلیون پول بهش دادم که هنوز پولش را نداده چون نداره . ولی یه مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که من الان 32 سالم است و میخوام بچه دار بشم ولی اون قبلا قول داده بود که امسال اقدام میکنیم ولی امسال میگه که چون بدهی و قرض دارم فعلا نمیخوام، ولی من میترسم که کلا تمایل به داشتن بچه نداشته باشه چون برادرش که حدود 8 سال که ازدواج کرده و مشکل مالی آنچنانی نداره ولی هنوز نمیخواد بچه دار بشه ولی من دلیل واقعی آنها را نمیدونم . به هر حال با توجه با این مسائل خیلی وقتها با هم مشاجره میکنیم که به کتک کاری و فحش دادن ختم میشه . بعضی وقتها واقعا خسته میشم از زندگیم ولی چون خانواده سنتی هستم و پدر و مادر پیر و مریضی دارم و میترسم که طلاق ما باعث متلاشی شدن زندگی خواهرها و برادرم و مریضی بیشتر مادرم بشه . لطفا مرا راهنمایی کنید .
    سلام

از ایشون بخواهین که به خاطر شما و همراه شما بیایند که با هم برید پهلوی یک مشاور. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    به نظرمن وقتی میبینی همسرت قرض داره وتا اخر شب میره سرکار واسه تامین زندگیتون، شما که شرایطشو داری و میتونی کمکش کنی دریغ نکن ازش
    البته تو این 4 سال زندگیتون باید خودت متوجه شده باشی که ایشون قدر شناس هس یا نه
    اما اگه از لحاظ مالی بتونی کمکش کنی هم ایشون فشار مالی کمتری روشه و بیشتر میتونه وقتشو با تو بگذرونه هم واسه بچه دار شدن میتونید راحتتر تصمیم گیری کنید
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9846
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سن شما از این بیشتر بشه برای بچه دار شدن مناسب نیست و ریسک و خطرشو زیاد می کنه ... اما برای بچه دار شدن دو طرف باید راضی باشن ... وقتی هم که تعارض و کشمکش دارین با همسرتون اومدن بچه می تونه تعارض رو بیشتر کنه ... همسرتون هم راضی به بچه نیست و ساعت کاریش هم انقدر زیاده که به شما نمی تونه کمک کنه در بچه داری و مسئولیتش رو نمی پذیره و شما میمونین تک و تنها ... بعد بچه دار شدن هم شما باید قید کارتونو بزنین یا حداقل کارتون پاره وقت بشه و بچه داری کنین و فشار مالیتون بیشتر میشه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9846
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی هم که به طلاق فکر میکنین اصلا فکر بچه دار شدن رو نکنین .... چند جلسه مشاوره برین حتما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد